EDITA ARADINOVIĆ URLALA NA PRODAVAČICE, ONE ŠOKIRANE: Terala ih da joj ČISTE PATIKE, pretila da će POLUPATI SVE!

Popularna pop zvezda Edita Aradinović našla se u nesvakidašnjoj situaciji!

 

Za potrebe snimanja prenka koji će se emitovao u Amidži šou, a koji je osmislio njen kolega Cvija, Edita je posetila jednu radnju sportske opreme gde je radila sve ono što joj je Stefan govorio preko slušalica.

 

S obzirom na to da mlada pevačica nije poznata kao bahata i bezobrazna, već kulturna i lepo vaspitana, Cvija se potrudio da makar na kratko ljudi promene mišljenje o Editi.

 

– Znate li vi ko sam ja? Ja sam Edita! Jel možete da mi očistite patike za hiljadu eura?! – izgovarala je Edita sve ono što bi joj Cvija “komandovao” , a devojke koje su se zatekle u radnji, bile su šokirane.

 

Kako je izgledao ceo prenk, ali kako su Edita i Cvija nasamarili Ognjena Amidžića, možete pogledati  u prilogu ispod:

NAJBRŽE NOVOSTI DANA U SRBIJI │ NAJNOVIJE VESTI

Novine danas nisu kao ranije. Pregled dnevne štampe se obavlja na internetu, online je budućnost. Zato, današnje vesti iz Srbije i sveta potražite direktno na Politika Ekspres dot net. Poslednji pravi tabloid u Srbiji. Najnovije vesti dana iz Srbije i sveta, najcitaniji tekstovi koji te mogu zanimati u toku dana uz izbor urednika, novinara i redakcije portala

Novosti dana Politika Ekspres 

Ekspres Politika predstavlja online magazin sa osvrtom na dnevno političku situaciju u Srbiji i svetu. Ovaj online news portal nije ni u kakvoj vezi sa kompanijom Politika AD koja se bavi izdavanjem magazina: Bazar, Politikin Zabavnik, Ilustrovana Politika, Viva, Svet kompjutera, Mali Politikin Zabavnik, Enigmatika i Razbibriga, kao i dnevnih novina Politika i Sportski žurnal, a koje izlaze pod firmom Politika novine i magazin. Politika Ekspres Online predstavlja poslednji pravi tabloid u Srbiji koji se nalazi među TOP 50 najčitanijih sajtova u Srbiji